Oferujemy Państwu dwie dogodne formy zapłaty za zakupy w naszym sklepie: przelew tradycyjny oraz płatność za pośrednictwem platformy płatniczej Tpay.com, przelewem tradycyjnym oraz płatność za pobraniem.

Tpay.com


Zapewniamy Państwu wygodny oraz bezpieczny sposób elektronicznej płatności online za dokonane zakupy w sklepie Kuferek Smakołyków!


Dzięki niezawodnemu mechanizmowi działania w ciągu kilku minut otrzymujemy potwierdzenie od systemu płatności, że zamówienie zostało zapłacone. To rozwiązanie pozwala nam dokonać wysyłki bezpośrednio po dokonaniu przez Państwa zakupów, co pozytywnie wpływa na poziom naszych usług, a przede wszystkim na Państwa zadowolenie.

Mogą Państwo wybrać jeden z oferowanych banków, aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.
Przelew bankowy tradycyjny


Dane do przelewu tradycyjnego:

Ultra Team Sp. z o.o.
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków

Numer konta bankowego PLN: IBAN PL 49 1090 1665 0000 0001 4471 1983

CODE SWIFT (BIC): WBKPPLPP - Santander Bank (dawniej BZ WBK)

Tytuł przelewu: #numer zamówienia


Płatność za pobraniem


Trzecią alternatywną opcją płatności, jaką oferujemy jest płatność za pobraniem, dzięki niej mogą Państwo dokonać płatności podczas odbioru przesyłki od kuriera. Z tą forma płatności związana jest wyższa opłata za przesyłkę.


Więcej szczegółów na temat płatności znajda Państwo w Regulaminie sklepu.